Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

Zakończenie sezonu z KTK Chrzanów na Starym Dworzysku

Tegoroczne zakończenie sezonu rowerowego odbyło się w znanym i lubianym miejscu, Stare Dworzysko koło Regulic.

Pogoda jak pogoda
Wycieczka ta zaczęła się o godzinie 9:00 tradycyjnie pod Urzędem Stanu Cywilnego. Chociaż aura pogodowa nie specjalnie zachęcała do wycieczki, to przyjechało około 18 osób, którym pogoda nie straszna, po prostu nie mogło ich tam zabraknąć w takim dniu. Niektóre osoby mówiły ze są troszkę senne, ale jak wjechali pod Pogorzyce to już się każdy obudził. Następnie dość szybko znaleźliśmy się już w Płazie, gdzie postój pod sklepem i zrobienie zapasów.
Z stąd już mieliśmy blisko. Nawet nie wiadomo, kiedy minęliśmy Kwaczałe i polnymi drogami dotarliśmy na Stare Dworzysko. Tam czekało na nas kilka osób, które zrobiły zapasy i przywiozły je na miejsce samochodem. Oczywiście nie mogło zabraknąć ogniska i kiełbasek. Początkowo utrudniał nam to wiejący mocno wiatr, ale i z tym sobie poradziliśmy.


Podziękowania
Następnym etapem były podziękowania i wręczenia Dyplomów Zarządu „za aktywną działalność turystyczno-krajoznawczą w Komisji Turystyki Kolarskiej działającej przy Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym w Chrzanowie” i drobne nagrody, na które każdy się załapał.

 

Przewiani i zziębnięci zaczęliśmy się rozjeżdżać powoli do domów. Część z nas skierowała się na drogę, którą przyjechali, a część postanowiła pojechać drogą przez Regulice, gdzie mieliśmy okazje zatrzymać się przy źródełku, które zresztą było zapchane śmieciami. Spokojnie przejechaliśmy Puszczę Dulowską i ostatni postój nad Tamą.

 

Takim miłym akcentem zakończyliśmy swój sezon Rowerowy 2009, ale już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny sezon, gdzie będzie przygotowanych wiele ciekawych i nowych wycieczek.

 

 

  ® Grzegorz Raźniak

 

 

 Zdjęcia dostępne na naszej galerii...

 

 

 

 


  

 PowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management