Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

V Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka już za nami:)

Dzień 13 czerwca był dla nas (jako organizatorów) zagadką. Oczywiście byliśmy pewni, że tego dnia odbędzie się V Rekreacyjny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka, ale nie wiedzieliśmy jak wyjdzie taki rajd w połączeniu z obchodami 50-lecia Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wielką niewiadomą była dla nas też pogoda, która ostatnimi czasy lubiła się często zmieniać.O godzinie 7:30 gdy zajmowaliśmy się ostatnimi sprawami związanymi z przygotowaniami byliśmy już pewni, że dzisiejszy dzień będzie pochmurny. O godzinie 8 zaczęły się zapisy na rajd, a o 9:10 wyruszyliśmy. Wyruszyliśmy, a nie było nas tak mało, bo około 200 osób. Kolejno ulicami Okrzei, Wyszyńskiego i Europejską powoli kierowaliśmy się w stronę Puszczy Dulowskiej. W puszczy na ławkach niedaleko Ośrodka Łowieckiego miał miejsce pierwszy postój, gdzie  spośród dzieci i młodzieży- przecież to rajd z okazji dnia dziecka- rozlosowaliśmy nagrody w postaci sprzętu rowerowego oraz sympatycznych maskotek. Po postoju ruszyliśmy dalej w stronę Nieporazu  i robiąc pętle po ścieżkach w puszczy wróciliśmy w miejsce naszego postoju, skąd już wracaliśmy tą samą drogą.

 

losowanie nagród dla dzieci i młodzieży

 

Na mecie rajdu każdy z uczestników mógł się posilić grochówką lub żurkiem, a także w oczekiwaniu na losowanie nagród korzystać z atrakcji jakie zorganizowała Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa z okazji swojego 50-lecia.

 

A czekać było na co- nowych właścicieli wypatrywały 4 rowery (jeden zakupiony przez Komisję Turystyki Kolarskiej PTTK Chrzanów , dzięki wsparciu finansowemu Gminy Chrzanów, drugi został ufundowany przez Pana Pawła Dudka(sklep rowerowy DuoSport ul. Świętokrzyska 9a Chrzanów), któremu bardzo serdecznie dziękujemy. Pozostałe dwa rowery zakupiła Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz  ich sponsor.Przyznaliśmy również nagrody w następujących kategoriach:

-najliczniejsza rodzina, którą okazali się Państwo Cygan 

-najmłodszy uczestnik jadący na rowerze indywidualnie- Iga Odrzywołek

-najstarszy uczestnik- 77 letni Antoni Baran

 

Aby uczestnicy nie odchodzili z pustymi rękami oprócz rowerów zostało rozlosowanych jeszcze ponad 50 nagród w postaci sprzętu sportowego.

Podsumowując wszystko poza pogodą przebiegło według planu.

Humory dopisały a i  sił na przejechanie ok. 26 km wystarczyło.

 

Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc udzieloną przy organizacji rajdu Urzędowi Miejskiemu w Chrzanowie, Komendzie Powiatowej Policji, Nadleśnictwu w Chrzanowie, Karczmie Swojskie Jadło, Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz wspomnianemu wcześniej Panu Pawłowi Dudkowi. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych rajdach rowerowych.

 

                                                                                      Komisja Turystyki Kolarskiej PTTKPowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management