Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

Grzmiączka 5.04.2009

Trzecia wycieczka w tym sezonie zebrała 18 kolarzy na samym starcie, ale podczas ogniska dotarły jeszcze dwie osoby - pewnie skuszone zapachem :-) Nie uprzedzajmy jednak faktów.


 Jechaliśmy właściwie na rozgrzewkę, więc w planach było około 30 km średnio męczącą trasą. Postoje w Puszczy Dulowskiej i przy punkcie aprowizacyjnym (sklep w Grojcu) złożyły się na trzy godzinny dojazd do Grzmiączki, gdzie w tradycyjnym miejscu przy milenijnym krzyżu rozstawiliśmy tymczasowy obóz z centralnie umieszczonym ogniskiem, wspomnianym już na początku.
 
Po pierwszych pieczonych kiełbaskach w tym sezonie grupa uległa rozdzieleniu - chętni pojechali w kierunku Alwerni, natomiast większość udała się w kierunku Chrzanowa. Po ciekawym zjeździe, na którym przypomnielismy sobie co to znaczy technika jazdy reszta podróży upłynęła spokojnie - przez Bolęcin i Piłę Kościelecką dotarliśmy do domu, nie gubiąc nikogo po drodze.
 
Na liczniku mignęło 32 km, a czas jazdy razem z postojami to pięć godzin. Chociaż najbardziej emocjonującymi przeżyciami były widoki okolicy w wiosennym słońcu, ta wycieczka to miłe preludium do dalszych tras, na które zapraszam :-)

 

Tomek

 

Wiecej zdjęćPowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management