Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

BikeFama

Wystartowała pierwsza w Polsce internetowa społeczność Bikerów, czyli osób uprawiających kolarstwo - zarówno zawodowo jak i zupełnie amatorsko - BikeFama.pl. Serwis oprócz standardowych funkcji społecznościowych, czyli rowerowego forum dyskusyjnego, zakładania własnych profili, blogów, odszukiwania i zdobywania znajomych czy wymiany wiadomości, komentarzy spełnia także funkcje typowego serwisu portalowego.

 Polecamy: www.bikefama.plRozbudowany kalendarz z aktualnymi wydarzeniami w świecie rowerowym (zawody rowerowe), artykuły zawierające zarówno relacje z wypraw i wycieczek jak i testy sprzętu rowerowego. BikeFama umożliwia każdemu użytkownikowi zarówno korzystanie z zawartości serwisu jak i jego tworzenie. Każdy może redagować artykuły lub dodawać nowe zdarzenia.

Niespotykaną do tej pory w tego typu serwisach jest rozbudowany dział ogłoszeń. Zarejestrowani użytkownicy za darmo mogą wystawiać na sprzedaż części i akcesoria rowerowe dzięki czemu łatwo może dojść do transakcji pomiędzy zainteresowanymi.

Bardzo przydatną funkcją jest umożliwienie każdemu użytkownikowi prowadzenie własnego bloga oraz własnej galerii zdjęć. Funkcja ta umożliwia także prowadzenie bloga, galerii i forum dyskusyjnego klubom lub zrzeszeniom nie posiadającym do tej pory własnej strony internetowej. Dodatkową ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia widoczności forum tylko dla zaproszonych wobec czego nie proszeni goście nie mogą czytać wewnętrznych grupowych postów.

Jednak BikeFama to przede wszystkim pierwszy tego typu serwis umożliwiający pasjonatom kolarstwa ciekawe spędzenie wolnego czasu w Internecie, poznanie nowych osób, wymianę doświadczeń oraz przede wszystkim wyrażenie własnego siebie.

 

W serwisie znajdziecie już profil naszej komisji  http://bikefama.pl/groups/entry/KTK-Chrzan-w  zapraszamy wszystkich sympatyków i członków KTK :)


 PowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management