Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

IX RAJD ROWEROWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Burmistrz Miasta Chrzanowa, Komisja Turystyki Kolarskiej przy Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym o/Chrzanów, Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zapraszają na IX Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 26 maja 2013 r. (niedziela).

  • Start: godz. 9:00 parking przy boiskach sportowych Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie (ul. Harnes)
  • Meta: ok. godz. 12:10 parking przy boiskach sportowych Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie (ul. Harnes)

W związku z przypadającym w dniu 1 czerwca Dniem Dziecka, organizatorzy w sposób szczególny zapraszają na Rajd dzieci i młodzież wraz z rodzicami.

Udział w imprezie ma charakter nieodpłatny. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody.Szczegółowe informacje dotyczące IX Rajdu Rowerowego z okazji Dnia Dziecka zawarte są w Regulaminie Rajdu.Zapisy prowadzą: Urząd Miejski w Chrzanowie oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze o/Chrzanów.

 

Regulamin/mapa/trasa dostępne są  TUTAJ

 

Zapraszamy!!PowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management