Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

IV Rowerowa Familiada z Wójtem Gminy Zabierzów

KKS„Jura Moto Sport" wraz z Urzędem Gminy w Zabierzowie organizuje w dniu 18 maja 2013 r. IV Rowerową Familiadę z Wójtem Gminy Zabierzów. Familiada jest imprezą rekreacyjno-sportową o charakterze rodzinnego rajdu rowerowego. Nie obowiązują na niej limity czasowe pokonania trasy jak i limity wiekowe uczestników. Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny.

TERMIN I MIEJSCE

 

18 maja 2013r. ( sobota ). Godz.11,00 Gospodarstwo Rybackie Dolina Będkowska,

Kobylany ul. Jurajska 12

 

TRASA

 

IV Rowerowa Familiada z Wójtem Gminy Zabierzów jest imprezą rekreacyjno-sportową o charakterze rodzinnego rajdu rowerowego. Nie obowiązują na niej limity czasowe pokonania trasy jak i limity wiekowe uczestników. Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny.  Tempo poruszania się po trasie będzie uzależnione od możliwości uczestników. Będzie wyznaczone kilka tras o różnej skali trudności. Trasa łatwiejsza będzie możliwa do przebycia dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania, nawet dla małych dzieci.


 

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują numery startowe, dyplomy oraz okolicznościowe gadżety, na mecie częstowani będą gorącym posiłkiem, wezmą także udział w fieście sportowo-rekreacyjnej z licznymi nagrodami.

 

Najliczniejsza rodzina biorąca udział w imprezie a także najliczniej reprezentowana szkoła zostaną specjalnie uhonorowane. Impreza ta odbywa się w ramach akcji „Sportowa Gmina Zabierzów". Tego dnia na urokliwą trasę jurajską wyruszą dziadkowie, rodzice, dzieci i wnuki.
Planowany przyjazd ostatniego zawodnika około godz. 13,30. Wręczanie nagród i konkursy w godzinach 13,30 - 15,00. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą familiadę otrzymają pamiątkowe dyplomy, zostaną ugoszczeni ciepłym posiłkiem a także wezmą udział w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów i nagród  niespodzianek ufundowanych przez Wójta Gminy Zabierzów Elżbietę Burtan.        

 

Wszyscy uczestnicy, na mocy decyzji Wójta Gminy Zabierzów są zwolnieni z opłaty startowej. Zawodnik otrzymuje: numer startowy, bon żywnościowy na ciepły posiłek i napój oraz dyplom uczestnictwa.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w w/w imprezie. Regulamin do pobrania ze strony: www.imprezyjurajskie.pl zakładka Terminarz.            

 

 

ZGŁOSZENIA

 

1.       Biuro Organizacyjne „ IV Rowerowej Familiady" mieści się w siedzibie KKS Jura Moto Sport, 32-080 Zabierzów k.Krakowa, ul. Kolejowa 38. Tel/fax. 012/283-96-72, e-mail; biuro@juramotosport.pl, lub biuro@jig.krakow.pl,  - do dnia 17 maja 2013r.

2.       W dniu imprezy biuro zawodów zlokalizowane będzie w Gospodarstwie Rybackim „Dolina Będkowska" w Kobylanach przy ulicy Jurajskiej 12 www.naszaryba.pl, w godzinach 8,00-10,45.

3.       Zgłoszenia przyjmowane są faksem, mailem, telefonicznie lub osobiście w Biurze Organizacyjnym.

 
PowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management