Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

Koniec zimowego snu.

Witamy wszystkich kolarzy w 2012 roku! Co prawda jest już połowa lutego, a nawet i po tej połowie jednakże nasza strona dopiero teraz pomalutku rozgrzewa się przed sezonem. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.


Wkrótce ( w marcu ) powinien pojawić się plan na pierwsze wiosenne wycieczki. Tymczasem chcielibyśmy wszystkich z dumą poinformować o tym, że obecny rok został ogłoszony przez Zarząd Główny PTTK Rokiem Turystyki Rowerowej .

Z tej okazji powstał specjalny dział poświęcony temu zagadnieniu, znajduje się on w prawej części naszej strony. Dział ten na bieżąco będzie  uzupełniany o informacje dot. imprez, konkursów i innych wydarzeń organizowanych w ramach roku turystyki rowerowej.

 

Drugą  nowością jest dodanie na stronie sekcji Imprezy Ogólnopolskie (linki w lewej kolumnie strony). Będą tam dodawane odsyłacze do popularnych zlotów, rajdów etc. organizowanych w naszym kraju ( I nie tylko).

 

Zachęcamy was do wysyłania na nasz adres ktkchrzanow[małpa]gmail.com ‘cynków’ o imprezach, które w tym dziale umieścimy.
Cóż… to tyle jak na razie. Do zobaczenia w trasie!

Adrian, KTK Team


PowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management