Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

II Rowerowa Familida z Wójtem Gminy Zabierzów

Krakowski Klub Sportowy „Jura Moto Sport" z siedzibą w Zabierzowie organizuje w dniu 7 maja 2011r. II Rowerową Familiadę z Wójtem Gminy Zabierzów - rodzinny rajd rowerowy dla mieszkańców Gminy Zabierzów.


Start do imprezy nastąpi o godzinie 11.00 przy gospodarstwie agroturystycznym Rogate Ranczo. Familiada z Wójtem Gminy Zabierzów jest imprezą rekreacyjno-sportową o charakterze rodzinnego rajdu rowerowego. Nie obowiązują na niej limity czasowe pokonania trasy jak i limity wiekowe uczestników. Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny. Udział w imprezie jest zwolniony z wpisowego. Tempo poruszania się po trasie będzie uzależnione od możliwości uczestników.
 
Trasa II Rowerowej Familiady wynosi około 13 kilometrów i prowadzi drogami asfaltowymi i duktami leśnymi z gospodarstwa agroturystycznego Rogate Ranczo w Zabierzowie ul. St.Kmity 26 przez Dolinę Grzybowską i Las Zabierzowski do Rogatego Rancza.
 
Tego dnia na urokliwą trasę jurajską wyruszą dziadkowie, rodzice, dzieci i wnuki Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują numery startowe, dyplomy oraz okolicznościowe gadżety, na mecie częstowani będą gorącym posiłkiem, wezmą także udział w fieście sportowo-rekreacyjnej podczas której wspólnie z policją, strażakami i ratownikami medycznymi w formie zabawowej realizować będziemy program edukacyjny „Dzieci ratują dzieci". Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody w postaci rowerów i sprzętu sportowego, a najliczniejsza rodzina biorąca udział w imprezie zostanie specjalnie uhonorowana. Impreza ta odbywa się w ramach akcji „Sportowa Gmina Zabierzów".
 

Zgłoszenia można dokonać osobiście w Biurze KKS „JURA MOTO SPORT", telefonicznie, faxem oraz e-mailem: Biuro Krakowskiego Klubu Sportowego "JURA MOTO SPORT", ul. Kolejowa 38, 32-080 Zabierzów. Fax: 12 283-96-72, tel. 12 283-96-72, e-mail: biuro@juramotosport.pl .Do zgłoszenia należy podać imię i nazwisko, dokładną datę urodzenia oraz telefon kontaktowy.


Wszyscy uczestnicy na mocy decyzji Wójta Gminy są zwolnieni z wpisowego. Zapraszamy
PowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management